Standaard popnagels Staal/Staal platbolkop 6.4 X30 (500 stuks)
€ 97,83 incl. BTW
(€ 80,85 excl. BTW)
Grote aantallen? Vraag een offerte aan.
- Vóór 16:00 uur besteld, morgen geleverd
- Gratis verzending vanaf 45 euro
- Gratis voorraadservice voor bedrijven
Beschrijving
De standaard popnagel is de meest gebruikte popnagel in ons assortiment. Gemakkelijk te gebruiken en leverbaar in aluminium, staal, RVS en koper.
| Body Ø (d) | 6.4 mm |
|---|---|
| Lengte (l) | 30.0 mm |
| Klembereik Min./Max. | 19.0 – 24.0 mm |
| Klembereik min | 19.0 mm |
| Klembereik max. | 24.0 mm |
| Boordiameter Min./Max. | 6.5 – 6.6 mm |
| Kop Ø (dk) | 13.0 mm |
| Kophoogte (k) max. | 2.7 mm |
| Trekpen Ø (dm) max. | 4.00 mm |
| Trekpen (P) min. | 27 mm |
| Trekbelasting in N | 5700 in N |
| Afschuifbelasting in N | 4900 in N |
| Type kop | Platbolkop |
| Materiaal body | Staal verzinkt |
| Materiaal trekpen | Staal verzinkt |
| DIN / ISO Certificaat | 15979 |
Extra informatie
| Artikelnummer | P23087 |
|---|---|
| Lengte (mm) | |
| Model kop | |
| Kophoogte | |
| Materiaal | |
| Aantal stuks | 500 stuks |
| Merk |

