Standaard popnagels RVS A2/RVS A2 platbolkop 4.0 X10 (5000 stuks)
€ 361,45 incl. BTW
(€ 298,72 excl. BTW)
Grote aantallen? Vraag een offerte aan.
- Vóór 16:00 uur besteld, morgen geleverd
- Gratis verzending vanaf 45 euro
- Gratis voorraadservice voor bedrijven
Beschrijving
De standaard popnagel is de meest gebruikte popnagel in ons assortiment. Gemakkelijk te gebruiken en leverbaar in aluminium, staal, RVS
| Body Ø (d) | 4.0 mm |
|---|---|
| Lengte (l) | 10.0 mm |
| Klembereik Min./Max. | 4.5 – 6.5 mm |
| Klembereik min | 4.5 mm |
| Klembereik max. | 6.5 mm |
| Boordiameter Min./Max. | 4.1 – 4.2 mm |
| Kop Ø (dk) | 8.0 mm |
| Kophoogte (k) max. | 1.7 mm |
| Trekpen Ø (dm) max. | 2.70 mm |
| Trekpen (P) min. | 25 mm |
| Trekbelasting in N | 3500 in N |
| Afschuifbelasting in N | 2700 in N |
| Type kop | Platbolkop |
| Materiaal body | RVS A2 |
| Materiaal trekpen | RVS A2 |
Extra informatie
| Artikelnummer | P23052 |
|---|---|
| Lengte (mm) | |
| Model kop | |
| Kophoogte | |
| Materiaal | |
| Aantal stuks | 5000 |
| Merk |

