Standaard popnagels Aluminium/Staal platbolkop 3.0 X 8 (7500 stuks)
€ 131,21 incl. BTW
(€ 108,44 excl. BTW)
Grote aantallen? Vraag een offerte aan.
- Vóór 16:00 uur besteld, morgen geleverd
- Gratis verzending vanaf 45 euro
- Gratis voorraadservice voor bedrijven
Beschrijving
De standaard popnagel is de meest gebruikte popnagel in ons assortiment. Gemakkelijk te gebruiken en leverbaar in aluminium, staal, RVS en koper.
| Body Ø (d) | 3.0 mm |
|---|---|
| Lengte (l) | 8.0 mm |
| Klembereik Min./Max. | 3.5 – 5.0 mm |
| Klembereik min | 3.5 mm |
| Klembereik max. | 5.0 mm |
| Boordiameter Min./Max. | 3.1 – 3.2 mm |
| Kop Ø (dk) | 6.0 mm |
| Kophoogte (k) max. | 1.3 mm |
| Trekpen Ø (dm) max. | 2.00 mm |
| Trekpen (P) min. | 25 mm |
| Trekbelasting in N | 550 in N |
| Afschuifbelasting in N | 400 in N |
| Type kop | Platbolkop |
| Materiaal body | Aluminium |
| Materiaal trekpen | Staal verzinkt |
Extra informatie
| Artikelnummer | P23121 |
|---|---|
| Lengte (mm) | |
| Model kop | |
| Kophoogte | |
| Materiaal | |
| Aantal stuks | 7500 |
| Merk |

