Spreid popnagels Q-Tri Split Aluminium/aluminium platbolkop 4.8 X20.5 (2000)
€ 245,98 incl. BTW
(€ 203,29 excl. BTW)
Grote aantallen? Vraag een offerte aan.
- Vóór 16:00 uur besteld, morgen geleverd
- Gratis verzending vanaf 45 euro
- Gratis voorraadservice voor bedrijven
Beschrijving
| Body Ø (d) | 4.8 mm |
|---|---|
| Lengte (l) | 20.5 mm |
| Klembereik Min./Max. | 3.0 – 9.0 mm |
| Klembereik min | 3.0 mm |
| Klembereik max. | 9.0 mm |
| Boordiameter Min./Max. | 5.1 – 5.3 mm |
| Kop Ø (dk) | 9.5 mm |
| Kophoogte (k) max. | 2.0 mm |
| Trekpen Ø (dm) max. | 3.00 mm |
| Trekpen (P) min. | 27 mm |
| Trekbelasting in N | 1100 in N |
| Afschuifbelasting in N | 800 in N |
| Type kop | Platbolkop |
| Materiaal body | Aluminium |
| Materiaal trekpen | Aluminium |
Extra informatie
| Artikelnummer | P23050 |
|---|---|
| Model kop | |
| Kophoogte | |
| Materiaal | |
| Aantal stuks | 2000 stuks |
| Merk |

