Meerbereiks popnagels Multigrip Aluminium/Staal extra grote kop 4.8X24.8X16.0 (1000 stuks)
€ 112,45 incl. BTW
(€ 92,93 excl. BTW)
Grote aantallen? Vraag een offerte aan.
- Vóór 16:00 uur besteld, morgen geleverd
- Gratis verzending vanaf 45 euro
- Gratis voorraadservice voor bedrijven
Beschrijving
De Multigrip popnagel is zo ontworpen dat deze popnagel geschikt is voor een groter klembereik. Dit betekent dat iedere Multigrip popnagel een groter klembereik heeft dan een standaard popnagel.
| Body Ø (d) | 4.8 mm |
|---|---|
| Lengte (l) | 24.8 mm |
| Klembereik Min./Max. | 12.7 – 19.8 mm |
| Klembereik min | 12.7 mm |
| Klembereik max. | 19.8 mm |
| Boordiameter Min./Max. | 4.9 – 5.0 mm |
| Kop Ø (dk) | 16.0 mm |
| Kophoogte (k) max. | 2.5 mm |
| Trekpen Ø (dm) max. | 3.00 mm |
| Trekpen (P) min. | 27 mm |
| Trekbelasting in N | 2350 in N |
| Afschuifbelasting in N | 1690 in N |
| Type kop | Extra Grote kop |
| Materiaal body | Aluminium |
| Materiaal trekpen | Staal verzinkt |
| DIN / ISO Certificaat | Fabriek standaard |
Extra informatie
| Artikelnummer | P23095 |
|---|---|
| Lengte (mm) | |
| Kophoogte | |
| Materiaal | |
| Aantal stuks | 1000 stuks |
| Merk |

